Dziękujemy za wspólny wieczór podczas koncertu „The Best of Soulmates”!
Dziękujemy wszystkim za obecność, fantastyczną atmosferę i wspólnie spędzony czas.
Szczególne podziękowania kierujemy do zespołu Soulmates za piękny koncert pełen emocji, pasji i świetnej muzyki.
Cieszymy się, że byliście z nami.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Naszym Niebie!


