Relacja z wyjątkowego wieczoru filmowego.

Dziękujemy za wspólnie spędzony wieczór podczas spotkania z Dariuszem Reguckim i Radosławem Pazurą przed projekcją filmu Opiekun.

 
Dziękujemy wszystkim za obecność, ciepłą atmosferę oraz zainteresowanie tym wyjątkowym spotkaniem. Szczególne podziękowania kierujemy do naszych Gości – Dariusza Reguckiego i Radosława Pazury – za inspirujące rozmowy, podzielenie się swoimi doświadczeniami i czas poświęcony uczestnikom wydarzenia.
 
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie przeżyć ten wartościowy i pełen refleksji wieczór. Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Naszym Niebie!

Dowiedz się więcej o naszych innych wydarzeniach: