Zapraszamy na wyjątkowy wieczór filmowy!
Już 11 czerwca o godz. 18:00 w kawiarni Nasze Niebo w Mieście odbędzie się projekcja filmu „Opiekun” 
To jednak nie wszystko!
Po seansie zapraszamy na spotkanie z reżyserem Dariuszem Reguckim oraz Radosławem Pazurą – świetna okazja, by zajrzeć za kulisy produkcji i porozmawiać o filmie.
Nie przegapcie tego wydarzenia – kino i rozmowa w kameralnej atmosferze gwarantowane! 


